16 Haziran 2022 20:52

Mehmet Gürel’den Muğlim Bağatar’a güdümlü füze!

CHP’nin sevilen ve sayılan siyasetçilerinden Mehmet Gürel çarpıcı açıklamalara imza attı.

Mehmet Gürel’den Muğlim Bağatar’a güdümlü füze!

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, çok konuşulacak çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

“Ben sana C vitamini al demedim mi” diyerek uyarılarını dile getiren Başkan Mehmet Gürel AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a seslendi.

O açıklama

BEN SANA C VİTAMİNİ AL DEMEDİM Mİ?

Akp Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar yine Yalova Belediyesi davasıyla alakalı iddialarda bulundu. Hatta gaza gelip genel başkanımız Sn. Kemal
Kılıçdaroğlu’nu Tv ekranlarına açık oturumda tartışmaya çağırmış. Muhtemel C vitamini eksikliğinden kaynaklı bir psikolojik hastalık yaşıyor kendisi. AKP il başkanı; sen önce kendi genel başkanın Recep Tayyip Erdoğan’a sorsana:
-Kemal Kılıçdaroğlu sizi 100 kere televizyonda canlı yayında tartışmaya çağırdı ama siz cesaret edip karşısına neden çıkamıyorsunuz diye.Yoksa Erdoğan sana telefon edip Muğlim ben korkuyorum sen medyadan salla belki bu konu unutulur diye emir mi veriyor? Kılıçdaroğlu’na sesleneceğine Erdoğan’a seslen. Cumhurbaşkanım Kılıçdaroğlu’ndan korkmayın lütfen çıkın ekranlarda karşısına diye.
-Ayrıca yarışma programı zarfları hazırlayacağına elinde bir belge bilgi varsa versene savcılığa. Neden bekletiyorsun? Demek sen elinde sürekli evraklar tutuyorsun kimsenin göremediği ara sıra da bunu medyaya verip siyasi şov yapıyorsun. Yani kanundan belge saklıyorsun. Varsa yanlış olduğunu düşündüğün bir şey verirsin mahkemeye, yargı sonucunu bekler o zaman konuşursun.
-Mevcut davayı etkilemesin diye yorum yapmıyorum diyorsun, bir yandan da ilgili kişileri sürekli suçlayıcı konuşmalar yapıyorsun. Bu nasıl davaya müdahale etmemek anlamadım.
-Bir de kabusunuz haline gelmiş Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’nu bırak senle tartışmaya çağırmak, adını bile ağzına alırken besmele çek bence. Bahsettiğin lider her gün senin partili Cumhurbaşkanının yakınları ve yandaşlarını yerin dibine sokan, bu milletin hakkını savunan, demokrasi ve adalet için çırpınan bir lider.
-Ayrıca önce bu halka bakan damadın 128 milyar dolarımızı nasıl buharlaştırdığınızı, Türk Lirasını nasıl dünyanın en çok değer kaybeden parası haline getirdiğinizi, cemaatleri ve tarikatları nasıl beslediğinizi, beşli çeteyi paraya boğarken memuru, işçiyi, çiftçiyi, girişimciyi nasıl batırdığınızı, büyükşehir belediye başkanlarınızın en meşhurlarını neden zorla görevlerinden istifa ettirdiğinizi açıkla sonra diğer soruları sormaya başlarsın. Önce bitmeyen Yalova Armutlu Yolu’nu, Çınarcık ve Yalova merkezdeki kayan bölgelerde hala neden hiçbir şey yapılmadığını, Teşvikiye’ deki orman işçilerinin sorunlarını neden çözmediğini, OSB’ lerin çıkış yollarının ve köylerimizin yollarını neden hala yapılmadığını, üst ölçekli planlarda sürekli neden oynamalar yaptığınızı, Çiçekçilik OSB’ nin kamulaştırma sorununu neden hala çözmediğinizi, Çamlık Otel’i neden yıllardır açmadığınızı, Yalova Lisesi’nin inşaatına neden hala başlamadığınızı, Çevre Yolu’na neden hala başlanmadığını açıkla ondan sonra diğer soruları sormaya başlarsın.
Ayrıca ben sana zihnin açılsın diye her sabah C vitamini al demedim mi? Akşam yatmadan Aspirin al demedim mi? Belli ki almamışsın. Vücuttaki mikrobu atamıyorsun, zihnin açılmıyor. Anladım ki sendeki hastalığın tedavisi için sadece C vitamini ve aspirin takviyesi yetmeyecek. Reçetene kaplıca tedavisi de eklemem lazım. Termal’ de Limak Otel’ e basın açıklaması için gitmişken hemen alt tarafındaki Termal Kaplıcalarına uğra. Uğramışken hem yıllardır açamadığınız Çamlık Otel’e bir bakarsın sonrasında da saunaya girip bolca ter atarsın. Böylece en azından vücuttaki mikrobun bir kısmını terleme yoluyla atabilirsin.

Mehmet Gürel
CHP Yalova İL Başkanı

Etiketler: