26 Mayıs 2022 22:14

Maltepe’ye CHP Yalova örgütü damga vurdu

Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen ‘Milletin Sesi’ mitingi yoğun katılım ile gerçekleşti.

Maltepe’ye CHP Yalova örgütü damga vurdu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlediği ‘Milletin Sesi’ mitingine katılım gösteren CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve CHP Yalova örgütü mitingde ön safhadaydı.

Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen mitinge CHP Yalova örgütü ve İstanbul’daki tüm ilçeler katıldı. Mitinge katılım gösteren ilçeler ile sohbetler edildi. CHP Yalova örgütünün attığı sloganlar ve pankartlarla Maltepe mitingi, renkli anlar yaşadı. Miting alanında Canan Kaftancıoğlu için hazırlanmış afişler dikkat çekti.

Şu an CHP Yalova İl Başkanı olarak görev yapan Mehmet Gürel, 2014- 2018 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Beykoz Belediyesi CHP meclis üyeliği görevlerinde de bulundu. Başarılı işlere imza atan Gürel, halk tarafından da çok seviliyor.

Bursa’da gerçekleştirilmesi planlanan ancak CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen mitingde vatandaşlara söz verildi. Vatandaşların ardından konuşmasını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeminde hayat pahalılığı vardı. Kılıçdaroğlu, mitingdeki konuşmasında sağlık, düzensiz göç, dış politika gibi konularda hükümete yönelik eleştirilerini dile getirdi.