Künye

İSTANBUL AKTÜEL HABER GAZETESİ

Yönetim Yeri Adresi:

                                                                                        İstanbul

Telefon No:
0545 933 04 22

Fax No
0 850 346 73 28

İmtiyaz Sahibi:
Abdullah Gül

Genel Yayın Yönetmeni:
Abdullah Gül

Haber Editörleri:
Burcu Hançer
Kadir Tozcu

Yazılım ve İletişim Koordinatörü:
Emre Çelebi

Spor Müdürü:
Metin Yılmaz

Muhasebe:

Ferhat Taşdemir

Fatih ön

Hukuk Danışmanları:
Av. Hafize Özdilek

Gazete Baskı:
Topkapı Akademi Basın Yayın Organizasyon ve Matbaacılık

Internet Reklamları Hakkında Bilgi:
aktuelbeykoz@gmail.com

Haber İhbar E-posta:
aktuelbeykoz@gmail.com

Servis Sağlayıcı:
Duru Yazılım İnternet ve Bilişim Hizmetleri
Telefon: 0545 933 04 22
Fax: 0 850 302 71 73
web: aktuelisthaber.com
e-posta: aktuelbeykoz@gmail.com

Yayın İlkeleri

www.aktuelisthaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. İstanbul Aktüel Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve aktif link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.aktuelisthaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan köşe yazıları  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.aktuelisthaber.com  adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, aktuelbeykoz@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Serdal Aycibin tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

UYARI
“aktuelisthaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İSTANBUL AKTÜEL HABER GAZETESİ ’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”