2 Eylül 2022 20:03

İstanbul’un aranan tesisi: Şile Mavi Köy!

Mavi Köy Şile, bölgenin en fazla aranan dinlenme tesisleri arasında zirvelere adını yazdırıyor.

İstanbul’un aranan tesisi: Şile Mavi Köy!

Şile bölgesinde bulunan ve denize sıfır manzarasıyla birçok otelden ayrı özelliklere sahip olan Mavi Köy, müşteri memnuniyetiyle adından sıkça söz ettiriyor.

Mavi Köy; sağlıklı yaşam menüleri, kür programları, lezzetli mutfak ürünleri ve hizmetiyle bölgenin en fazla aranan otelleri arasında yer aldı.

Tek, çift ve üç kişilik odaların yanı sıra ikiz aile odalarında konaklama imkanı sunan Mavi Köy; kendine özel plajı, Restaurantı ve havuzlarıyla mutluluğu vaadediyor.

Her damak zevkine özel yemeklerin yanı sıra uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasının karşısında kahve içmek ise paha biçilmez.

Şile’nin diğer plajlarından farklı olarak adım adım ve güvenli bir şekilde derinleşen kumsalları ile tercih edilen Mavi Köy, gün batımı ve gün doğumu esnasında ortaya çıkan manzarayla selfie tutkunlarının cazibe merkezi oldu.

Birçok spor alanında imkanı ve yeri olan tesiste, tenis kortu dahi düşünülmüş.

Yüzme havuzundan, özel alanlara kadar herşey en ince ayrıntısına göre dizayn edilmiş.

Tesiste bulunan animasyon ekibi tarafından misafirlere oyun, gösteri, yarışma gibi aktiviteler düzenleniyor.

Önceden rezervasyon yaptırarak girilebilen tesislerde dilerseniz günübirlik dilersenizde konaklamalı tatil imkanı bulabilirsiniz.

Spor, dinlenme, eğlenme, kültür ve sanat programları hizmeti alabileceğiniz tesis aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de ev sahipliği yapıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı tarafından düzenlenen “sağlıklı yaşam için beslenme kampları” Türkiye’nin en seçkin ve uzman Diyabet Doktorlarının gözetiminde gerçekleştiriliyor.

Maddi imkanı yerinde olanların ücretli olarak satın aldığı konaklamalı  ve günübirlik hizmetler, maddi imkanı olmayan diyabetli çocuklar için ücretsiz düzenlenen sağlıklı yaşam kampları projesine de kaynak sağlıyor.

Konaklama boyunca TV, telefon standart odalarda mevcuttur. Tesis Sabiha Gökçen Havaalanı’na 62 km, İstanbul’a 75 km uzaklıktadır.

Mavi Köy Şile Otel’e nasıl gidilir?

Doğancılı, 34983 Şile/İstanbul

Whatsapp Rezervasyon Hattı:
0530 297 00 00

İletişim Tel:

0216 738 40 00

Mail: merhaba@mavikoy.com.tr

Detaylı bilgi için internet sitesi: Mavi Köy