12 Nisan 2022 15:50

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş çıtayı yükseltti!

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü toplumun huzur ve sükuneti için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş çıtayı yükseltti!

2020 yılında İstanbul İl Emniyet Müdürü olarak atanan Zafer Aktaş ve ekibi, İstanbulluların güvenliği ve huzurunu sağlamak için yoğun tempoda çalışmaya devam ediyor.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ilçe ilçe, mahalle mahalle özel çalışmalarına devam ediyor. Daha öncesinden de başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, İstanbul’un tüm ilçelerini ve mahallelerini gezerek sorunları dinliyor, vatandaşlardan bilgiler alarak şikayetleri çözüme kavuşturuyor.

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş son olarak ilçe ilçe muhtarlarla buluşmaya, toplantılarda sorunları ve çözüm yollarını masaya yatırmada öncülük yapıyor. İstanbul’da yaşanan suç oranlarında ise ciddi bir azalma olduğu istatistiklerle ortaya çıktı.

Müdür Aktaş, denetim yapan polis ekiplerini ziyaret ediyor, personellerin daha etkin çalışması için kurum içi ziyaretlerini de hızlandırıyor. İstanbul’un en yoğun bölgelerinde gerçekleştirilen ‘Huzur Operasyonları’ ise şehirdeki düzen açısından oldukça önemli olarak yorumlanıyor.

10 Nisan Polis Haftası kapsamında Taksim Atatürk Anıtı’nda çelenk koyma töreni, Galata Kulesi’nde video gösterim etkinliği, Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Personeli ile iftar programı, İl Protokol üyeleri, şehit aileleri ve kahraman gazilerin katılımları ile iftar programı, şehit ailelerinin katılımıyla kurban kesimi akabinde mevlid programı, Geleneksel Emniyet Koşusu ve daha birçok program ve etkinlik gerçekleştirildi. Aktaş, düzenlenen tüm etkinlik ve programlara özenle katılım göstererek İstanbullular ile bir araya geldi.

Söz konusu vatan ve millet olduğunda gözünü kırpmayan, cesur ve vatansever kimliği ile bilinen, toplumun huzuru için gecesini gündüzüne katan Müdür Zafer Aktaş, İstanbul’daki Muhtarlardan ve vatandaşlardan takdir topluyor.