1 Temmuz 2020 13:39

GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün: Bu kararın altında karınca gibi ezilirler!

Gün Medya Grup Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, bir şehrin emekleriyle, umutlarıyla haksızca oynanmasına sert tepki gösterdi.

GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün: Bu kararın altında karınca gibi ezilirler!

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, TFF’nin akşam saatlerinde aldığı liglerin sonlandırılması kararına sert tepki gösterdi. Cengiz Aygün, sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede: “Bu açıklamalar ile TFF 2. ve 3. Ligleri oynatmayıp Play Off bile yapmadan tescil edeceğiz diyorsanız, Nihat Özdemir ve Federasyonu bunun altında karınca gibi ezilir. Konu ile ilgili Milletvekillerimizi, Belediye Başkanımızı bilgilendirdik. Spor Bakanımıza ulaştık. TFF’ye de tepkimizi ilettik ve iletmeye devam edeceğiz. Kastamonu’nun hakkını sonuna kadar savunacak ve bu hakkı kimseye yedirmeyeceğiz” dedi.

Tepkiler dinmek bilmiyor!

Türk sporuna katkı sunmak için elinden gelenin fazlasını yapan GMG Kastamonuspor’un hakkının gasp edilmesine tepkiler çığ gibi büyüyor. Gerek Kastamonu gerekse farklı camialar skandal karara tepki gösteriyor.

Başkan Enes Aygün açıklama yaptı

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün bir basın açıklaması yaptı. Başkan Aygün, çarpıcı ifadeler kullandı. İşte o açıklama…