16 Mayıs 2022 22:23

Esenli Köyü’nde dengeleri değiştiren adaylık

Kenan Karaca, Esenli Köyü Dernek Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı.

Esenli Köyü’nde dengeleri değiştiren adaylık

Esenli Köyü’nün sevilen isimlerinden biri olan Kenan Karaca, Esenli Köyü Derneği Yöneticiliğini ileriye taşıyarak başkanlığa aday olacağını duyurdu.

Kenan Karaca, Esenli Köyü Derneği Başkanlığına adaylığını şu sözlerle açıkladı: “Derneğimizin 2023 Şubat-Mart ayında gerçekleştireceği Olağan Genel Kurulu’nda tüm Esenli Köylü hemşehrilerimi derneğe üye olmaya ve oylarını kullanmaya davet ediyorum. Hep beraber Esenli Köyü’nü daha iyi yerlere getirmek için çalışacağıma söz veriyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırma günüdür. Geçmişe sünger çekip kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak tek vücut bir Esenli Köyü oluşturma hayali ve arzusu ile sizlerin karşısındayım.”

Sen veya ben değil biz misyonu ile hareket edeceğini dile getiren Karaca, “Gençlere dayalı, kalbi Esenli Köyü sevdasıyla atan, Esenli Köyü menfaatlerini gözeten bir liste oluşturacağım. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri Allaha emanet ediyorum” diyerek Esenli Köyü Derneği Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı.