31 Ocak 2021 12:30

Efsane kaleci Mesut Güneş Çamlıcaspor’da

İstanbul Süper Amatör Lige güçlü bir kadro ile girmek isteyen Çamlıcaspor, son olarak Bahçelievlerspor ile şampiyonluk yaşayarak BAL’a çıkma sevinci yaşayan tecrübeli kaleci Mesut Güneş ile anlaştı.

Efsane kaleci Mesut Güneş Çamlıcaspor’da

Futbola Çamlıcaspor’da başlayan Mesut Güneş kariyerinde Çengelköyspor, Alemdağspor, Ataşehir Çamolukspor, Şile Yıldızspor ve Bahçelievlerspor ile BAL’a çıkma sevinci yaşadı.

Teknik Direktör Emre Temizkan’ın kadrosunda mutlak görmek istediği kaleci Mesut Güneş, kalesinde güven veren yönü ve yaptığı başarılı kurtarışları ile biliniyor.

Kulüp tesislerinde Başkan Ali Albayrak’ın hazır bulunduğu törenle imzayı tecrübeli eldiven Mesut Güneş “ Futbola ilk başladığım kulüp ve ilk antrenörüm olan Ali Albayrak’ın başkan olduğu, hiçbir zaman bağımın kopmadığı ve evim gibi gördüğüm Çamlıca Spor’a tekrar geri dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Transferimde emeği olan Emre Temizkan hocama çok teşekkür ederim. Yeni sezonun her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim “ dedi.

Mesut Güneş kimdir?

İstanbul Liglerinin en tecrübeli ve en kariyerli sporcuların başında gelen Mesut Güneş 1982 Gümüşhane doğumlu. Kaleciliğe ilk olarak 2001 yılında Çamlıcaspor’da başladı. Daha sonra sırası ile Kirazlıtepe, Beykoz Çavuşbaşı, Anadoluhisarı, Silivrispor, Paşabahçe, Çengelköy, Alemağspor, Beykoz 1908, Ataşehir Çamoluk, Şile Yıldızspor, Kağıthane, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ve Bahçelievlerspor takımlarında forma giydi.