8 Nisan 2023 17:39

CHP Tosya’da gönülleri fethediyor!

Cumhuriyet Halk Partisi, Kastamonu genelinde çalışmalarını hızlandırdı.

CHP Tosya’da gönülleri fethediyor!

İlçe ilçe her bölgede atağa geçen ve Kastamonu’da güçlü bir oy oranına ulaşan CHP, son olarak Tosya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kadın, lider ve genç kimliğiyle fark oluşturan CHP Tosya İlçe Başkanı Tuğçe Sayan Kefeli; CHP PM Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin ve beraberindeki heyeti Tosya’da karşıladı.

İl Başkanı, Milletvekili ve İlçe Başkanı uyumuyla başarıyla kenetlenen CHP Kastamonu, Tosya’da vatandaşların derdini dinledi. Bazı vatandaşların Hasan Baltacı’ya hitaben, “Geçen dönem size oy vermediğimiz için pişmanız” cümlelerini kullanması sahadaki teveccühü de göstermiş oldu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP Tosya İlçe Başkanı Tuğçe Sayan Kefeli, “10 Mart Pazartesi günü Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı, İl Başkanımız Hikmet Erbilgin ve yöneticilerimiz Tosya’da! Bu görevi devraldığım gün Tosya Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu şehirde çalmadık kapı ayak basmadık sokak bırakmayacağız demiştim! #sanasöz Tosya için çalışacağız” dedi.