3 Ekim 2022 16:51

Beykozlu Genel Başkan Yardımcılarına coşkulu karşılama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz’un Çiğdem Mahallesi’nde seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirdi.

Beykozlu Genel Başkan Yardımcılarına coşkulu karşılama

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Çiğdem Mahallesi Caferağa Sokak İrtibat Bürosu’nun açılışına Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın ve Onursal Adıgüzel, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Gülten Demirbaş, İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve kadın ve gençlik kolları temsilcileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, “Beykoz, Çiğdem Mahallesi Temsilciliğimizi partililerimiz ve mahalle sakinlerimizin katılımıyla açtık. Mahalle temsilciliğimizin hayırlı olmasını diliyor, partimizin iktidar yolculuğunda emek veren tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, “Çiğdem mahallemizde Caferağa İrtibat Bürosu’nu hizmete açtık; emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Söz verdik; haklı mücadelemizle Cumhuriyet’i ikinci yüz yılında demokrasi ile taçlandıracak; daha adil daha eşit daha özgür bir Türkiye’yi omuz omuza inşa edeceğiz” dedi.