21 Ekim 2022 23:10

Beykoz’dan eğitimde uluslararası temaslar

İspanya Ulusal Ajansı katkılarıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, Beykoz Kaymakamlığı’nın da proje ortağı olduğu Mind The Gap Projesi’nin 3. ulus ötesi toplantısı gerçekleştirildi.

Beykoz’dan eğitimde uluslararası temaslar

İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, Beykoz Kaymakamlığı’nın proje ortağı olduğu Mind The Gap Projesi’nin 3. ulus ötesi toplantısı 13 Ekim’de İrlanda’nın Dublin şehrinde gerçekleştirildi.
Toplantıya Beykoz Kaymakamlığı’nı temsilen Beykoz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Göksel Özlü ve Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Sevtap Kösem katıldı.

Dublin’de gerçekleşen toplantıda geliştirilmekte olan proje ürünlerinin değerlendirmesi yapıldı. 13 Ekim’de gerçekleşen toplantıda 4. Ulus ötesi toplantısının 14 Şubat 2022 tarihinde Yunanistan’ın Trikala şehrinde yapılması da kararlaştırıldı.

Fotoğraf açıklaması yok.

Mind The Gap Projesi nedir?

Mind The Gap Projesi, 55 yaş üstü bireylerin dijital dünyada yaşamlarını kolaylaştırmak, e-devlet hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlamak için söz konusu yaş grubundaki yetişkinlerin becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Mind The Gap Projesi, İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Beykoz Kaymakamlığının da proje ortağı olarak yer aldığı proje ile ilgili içerik geliştirme süreci devam etmektedir.