10 Mayıs 2020 21:10

Beykoz sahilleri yeşil mi kalacak, beton mu olacak?

COVID 19 salgını adeta hayatı durdururken, Beykoz Belediyesi bir yandan söz verdiği projelerini hayata geçirmeye çalışıyor.

Beykoz sahilleri yeşil mi kalacak, beton mu olacak?

Beykoz Belediyesi karşısında ki alanda başlayan Beykoz sahil düzenlemesi çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor.
Sosyal medya hesabından çalışmayı paylaşan Beykoz Belediyesi, ‘’En sevdiğiniz yerlerde güzel şeyler oluyor. Durmadan çalışıyoruz. Zor günler bittiğinde; bu sahilde oturup, hepsi geride kaldı diyebilmek umuduyla’’ ifadelerini kullandı.

Beykoz Aktüel Haber, çalışmaların son halini görüntüledi. Arnavut taşları ile doldurulan sahilde, botanik çalışmaları da yapılacak. Çalışmalar sonrası Beykoz sahilleri yeterine yeşil olacak mı? Bu soru ise çalışmalar bittiğinde cevabını bulacak.

Beykoz Aktüel Haber’e konuşan proje ile ilgili yetkililer ise, ”Şuan koronavirüs gündemine rağmen çalışmalar düzenlice, tertiplice ve sağlık kurallarına da dikkat ederek devam ediyor. Proje tamamlandığında, sahilin eski halinden çok daha güzel olduğunu göreceğiz. Yemyeşil sahil, masmavi denize ve ağaçlarımızda özel olarak getireceğimiz kuşlar olacak. Beykoz sahilleri şenlenecek” ifadelerini aktardılar.