26 Nisan 2021 14:58

Başkan Yusuf Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar

Tekstilden inşaat sektörüne Yusuf Yıldırım!

Başkan Yusuf Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar

Kadıköy ve Ataşehir’in tanınan iş insanı Yusuf Yıldırım, Ataşehir Aktüel’e çarpıcı açıklamalar yaptı.

Tekstil ve inşaat sektörünün öncü isimlerinden Kadıköy ve Ataşehir’de tanınan iş insanı Yusuf Yıldırım, kapılarını Ataşehir Aktüel Haber’e açtı.

Yüzlerce kişiye iş imkanı sunan, tekstil ve inşaat sektöründe öncü kimliğiyle bilinen Yusuf Yıldırım, istihdam vurgulu açıklamalar yaptı.

Kars’tan İstanbul’a bir başarı hikayesi

1981 Kars Kağızman doğumlu olan ve 1996’da yılında İstanbul’a gelen Yusuf Yıldırım, 1997 yılından beri Tekstil sektöründe hizmet veriyor. Başarının sırrının birliktelikten geldiğini belirten iş insanı Yıldırım, ‘’2004 yılından beridir tekstil sektöründeyiz. İç giyim üzerine üretimler yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte aile gibiyiz. Bu birliktelik bize başarıyı getirdi’’ dedi.

‘’Ekip arkadaşları arıyoruz’’

Tekstilde istihdam anlamında problemler yaşadıklarını belirten Yıldırım, ‘’Kalite ve yıllarca süregelen serüvenle birlikte markalaştık. En çok sorun yaşadığımız konular ise istihdam. Pandemiden dolayı yarım kapasite çalışmaktayız. Biz güçlü bir istihdam sağlıyoruz. Tekstil anlamında kendine güvenen ekip arkadaşlarına da ihtiyaç duyuyoruz. Hep birlikte yeni projelerimizi hayata geçireceğimize inanıyorum’’ dedi.

‘’İnşaatta anahtar teslim çalışıyoruz’’

İnşaat sektöründe de aktif olduklarını belirten iş insanı Yusuf Yıldırım, ‘’İnşaat sektöründe hizmetlerimiz mevcuttur. Birçok işi alnımızın akıyla bitirdik. Yaptığımız işte anahtar teslim şeklinde çalışmaktayız. Sahada bulunan ekiplerimiz mevcut. Para kazanılır fakat itibar parayla kazanılmaz. Biz yaptığımız işleri kendi işimiz gibi görüyor, estetikle süslüyoruz. Ataşehir Sarphan Finans Merkezi yapmış olduğumuz işlerden bir tanesidir. Değerli ortağım Mühendis Şenol Oral kardeşimizin mesleki tecrübeleri ve emeğiyle ortaya güzel ürünler çıkartıyoruz’’ dedi.

İş dünyasından STK’lara; Yusuf Yıldırım

MİSİAD Kadıköy İlçe Başkanlığı görevini de üstlenen Yusuf Yıldırım (Memleketçi ve Sanayici İşadamları Derneği) oldukça aktif kimliğiyle dikkat çekiyor. Birçok iş insanı ile birlikte istihdam sağlayan Yusuf Yıldırım, aynı zamanda Üniversite öğrencilerine düzenli burs vererek eğitime de katkı sunuyor.

Köy okullarına yardımdan kütüphane oluşturulmasına kadar birçok faaliyette ön ayak olan Yıldırım, ‘’Memleketimiz ekonomik olarak kıskaç altına alınmaya çalışılmakta. Bizler el ele vererek bu süreçlerden hep birlikte başarıyla çıkacağız. MİSİAD Genel Başkanımız Feridun Öncel bey bizlere pusula olmuştur.  destekleriyle ve öncülüğüyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Değerli büyüğümüzle birlikte memleketimize ne kadar çok katkımız olursa o kadar mutlu oluruz’’ ifadelerini kullandı.

Tekstil ve İnşaat sektöründe ki hizmetlerden yararlanabilmek için;

Yusuf Yıldırım – 0552 983 19 07