13 Nisan 2021 00:18

Ardahanlılar harekete geçti: İnan Aktürk noktayı koydu!

Ardahanlıların tanınmış simalarından İnan Aktürk, ARDA-FED’e adaylığını açıkladı.

Ardahanlılar harekete geçti: İnan Aktürk noktayı koydu!

Beykoz’da Ardahanlılar Dernek Başkanlığını başarıyla yürüten İnan Aktürk ve ekibi, sayısız projeye imza atmıştı.

Ardından tüm derneklerin teveccühü ile Beykoz’da bulunan Dernekler Birliği Başkanlığını başarıyla yürüten Aktürk, eğitimden sağlığa, kültürden komşuluğa ve yardımlaşmaya kadar birçok faaliyete imza atmıştı.

İnan Aktürk Başkanlığında son olarak yöre dernekleri, kendi kültürlerine özel yemeklerle sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamış ve toplum tarafından takdir toplamıştı. Aktürk, son olarak ARDA-FED’e adaylığını açıkladı.

İnan Aktürk adaylık açıklaması 

İNAN’IYORUZ ! BÜTÜNLEŞECEĞİZ ve BAŞARACAĞIZ!

Birlik ve beraberlik kelimelerinin lafta kalmayacağı yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuk; kadim bir şehrin ayak seslerinin hissedileceği, hakkettiği değeri fazlasıyla göreceği bir mücadelenin işaret fişeğidir. Kimsenin dolgu malzemesi değiliz, olmayacağız. Bu gidişata hep birlikte dur diyeceğiz.

Ardahan’ın toplumsal bütünlüğünü metropol İstanbul’da sağlamak için, Ardahan halkının çeşitli siyasi partiler, siyasiler ve iş adamları tarafından istismar edilmesine dur demek için, Ardahan’ı arka bahçe yapmak isteyenlere dur demek için, siyasi pazarlıklarla değil bilimle, sanatla, kültürle anılmak için, İstanbul’da ki potansiyelimizi kullanarak istihdam anlamında hemşerilerimize çözümler üretmek için, ‘İNAN’IYORUZ! BÜTÜNLEŞECEĞİZ ve BAŞARACAĞIZ diyorum ve;
ARDA-FED ‘e adaylığımı açıklıyorum.

İnan AKTÜRK
ARDAHANLILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI