18 Eylül 2022 23:09

Ahmet Davutoğlu Sultanbeyli’yi salladı!

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Sultanbeyli’yi salladı.

Ahmet Davutoğlu Sultanbeyli’yi salladı!

AK Parti’nin İstanbul’daki kalesi Sultanbeyli’de geniş katılımla miting düzenleyen Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, “İktidara benim girdiğim seçimlerde de en büyük desteği vermiş Sultanbeylili kardeşlerimize sesleniyorum. Bu iktidar, sizin temiz hislerinizi, sizin temiz duygularınızı, dava olarak gördüğünüz her şeyi ihlal etti” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde miting düzenledi. “Sultanbeyli için sandık gelecek” sloganıyla düzenlenen mitingde konuşan Davutoğlu, AK Parti’den ayrılış sürecine değinerek, “Bizi ihraç sürecine soktular ama biz milletin gönlüne girmişiz, bizi oradan kim ihraç edebilir dedik ve Gelecek Partisi’ni kurduk” ifadelerini kullandı.

“Biz gemilerle servet biriktirenler değil gemileri yakanlarız”

Davutoğlu, konuşmasının devamında “Biz baskılara boyun eğmeyenleriz. Biz yüzükle çıkılan yolda servet biriktirmeyenleriz. Biz yolsuzluğu her türlü yapanlardan değiliz. Biz gemilerle servet biriktirenler değil gemileri yakanlarız” dedi.

“Bu iktidar sizin dava olarak gördüğünüz her şeyi ihlal etti”

AK Parti’nin yüksek oy aldığı Sultanbeyli’de mitingi takip eden kalabalığa seslenen Davutoğlu, “İktidara benim girdiğim seçimlerde de en büyük desteği vermiş Sultanbeylili kardeşlerimize sesleniyorum. Bu iktidar, sizin temiz hislerinizi, sizin temiz duygularınızı, dava olarak gördüğünüz her şeyi ihlal etti” diye konuştu.