9 Ağustos 2021 16:44

Küçükçekmece’nin Z kuşağından yalnız değilsin mesajı

Küçükçekmece’nin Z kuşağı hazırlamış olduğu videoyla sosyal medyada büyük etki uyandırdı.

Küçükçekmece’nin Z kuşağından yalnız değilsin mesajı

Küçükçekmece’de organize olan ve günümüzde Z kuşağı olarak adlandırılan gençlik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Yalnız Değilsin” temalı bir video hazırladı.

Gençliğin tweetleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resimlerinin olduğu videoya, Ali Kınık’ın yalnız değilsin parçası eşlik etti.

”Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin
Ben varım yanında yalnız değilsin” sözlerinin içerdiği parçada, slaytların özenle seçilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Twitter hesabı üzerinden gençlere teşekkür eden AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkan Yardımcısı Birnur Yağız, “Herkes Küçükçekmece Z Kuşağının yeminine şahit olsun! Ki yeminleri yeminimizdir.
Bilin istedik” cümleleriyle videoyu paylaştı. Yüzlerce retweet ve beğeninin  geldiği video kısa süre içerisinde 85K izlenerek dikkat çekti.

Twitter hesabı üzerinden videoyuyu alıntı yapan Küçükçekmece’den sorumlu AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Vuslat Şimal Kafkasoğlu ise, “Z kuşağının aklı ve sezgisi özellikle vatan aşkını anlatmakta güçlü bir çalışma olmuş. Z kuşağı konusunda oluşturulan yanlış algıları yıkıp geçmiş. Z kuşağımız ile her yolda korkmadan yürünür. Yemininiz yeminimizdir. Şahit olduk” dedi.