11 Kasım 2020 19:56

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün susturuldu mu?

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün uzun süren sessizliğini bozmuştu. Belge paylaşması beklenilen Düzgün yeniden sustu.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün susturuldu mu?

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, geçtiğimiz günlerde AK Parti Meclis Üyesi Adem Sefer’in Tweet’i sonrası bir açıklama yayınlamıştı. Aydın Düzgün yapmış olduğu açıklamada, AK Partilileri zan atlında bırakan açıklamalarda bulunmuş fakat belgelerini kamuoyuyla paylaşmamıştı. Tüm kamuoyu Aydın Düzgün eteğinde ki taşları dökecek, hesapsızca hareket ederek belgeleri paylaşacak yorumlarını yaparken Aydın Düzgün sessiz kalmayı tercih etti.

Aydın Düzgün neden sustu? Susturuldu mu?

Beykoz’da uzun süredir muhalefet olmayan-olamayan İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün CHP içinde ki AK Parti muhalifi isimleri yalnızlaştırma çalışmasını hızlandırdığı biliniyor. AK Partili Meclis Üyesi Adem Sefer’in CHP Beykoz’u ticari faaliyetlerle anması sonucu sessizliğini bozan Aydın Düzgün’ün yeniden sessiz kalması ise dikkatlerden kaçmadı. Peki İlçe Başkanı Aydın Düzgün susturuldu mu?

Beykoz Aktüel Haber’e bir açıklama yapan ve Beytaş Sahil Restaurant’la ilgili konuşan Başkan Aydın Düzgün, ‘’ BEYTAŞ Restaurant, Zeytinburnulu bir kardeşimiz tarafından mı işletilecektir, yoksa Beykoz Belediyesi tarafından mı işletilecektir?’’ ifadelerini kullanmıştı. Konunun haberleştirilmesi sonrası haberi dahi paylaşamayan Düzgün’ün bu süreçten sonra Belediyeye ciddi muhalefet edememesi, ciddi muhalefet eden kişileri tek başına hareket ediyor diyerek itibarsızlaştırmaya ve yalnızlaştırmaya çalışması ise dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Haber: Aydın Düzgün: BEYTAŞ Restaurant’ı Zeytinburnulu bir kardeşimiz mi işletecek?

Beykoz’da kim kiminle ortak?

Beykoz’da uzun süredir bazı AK Partili isimlerle bazı CHP’li isimlerin resmi ve gayri resmi ortaklıkları biliniyordu. Adem Sefer’in açıklamaları sonrası ortaklık bozuldu mu soruları sorulmaya başlanmıştı. Ortaklığın bozulmadığı ve meyveler verdiği edinilen bilgiler arasında.

Ayrıntılar gelecek…